austin-logo

Úspěch roku 2013:

Austin Detonator s.r.o. se stal č. 1 v Evropě ve výrobě průmyslových rozbušek

Vodafone Firma roku 2012 Zlínského kraje – finalista soutěže

Inovační firma Zlínského kraje 2012 – čestné uznání

Cena za firemní filantropii 2011

Exportér roku 2011 – 9.místo

Top 10 nejobdivovanějších firem 2008, 2007 a 2006

 

Greben_Austin

„Naším cílem je dlouhodobě úspěšná společnost s rostoucím významem v regionu. Navazujeme na dlouholetou tradici speciální výroby v regionu a našim cílem je zůstat významným exportérem a stabilním zaměstnavatelem. Jsme si vědomi společenské a sociální zodpovědnosti vůči stávajícím i budoucím zaměstnancům i občanům města. Podporujeme zaměstnanost, charitu, společenský, kulturní a sportovní život obyvatel města a regionu, jehož se cítíme být podstatnou a nedílnou součástí. A právě v těchto oblastech souvisejících s kulturou naší firmy, jejím vnímáním na veřejnosti a zapojováním širšího počtu našich zaměstnanců do vedení naší společnosti, komunikací našich strategických cílů napříč firmou nám pomáhá dlouholetá spolupráce s Akademií Orlita s.r.o. zejména osobně s jejím majitelem. Chceme mít sebevědomé a schopné zaměstnance. Využíváme poznatků z kurzů Structogram a Triogram, ale i nových dovedností a návyků z komunikačních kurzů nebo prezentační dovednosti. Významně nám pomohli rovněž při zavádění systému pravidelného hodnocení zaměstnanců.

Pan Orlita se opakovaně seznamuje s prací našich zaměstnanců a připravuje nám na míru řešení situací do kterých se naše společnost postupně dostává. O tom, že se nám to zejména v poslední době daří svědčí naše výsledky. Za sebe mohu spolupráci s panem Orlitou doporučit všem, kteří chtějí vylepšit svoji firemní kulturu nebo výkonnost firmy.“

Otta Grebeň, generální ředitel

Austin_trzby

Austin-zisk1

Austin_zisk2

Austin_zamestnanci

Austin_zisk

 

Aktivity Akademie Orlita:

  • Konzultace s TOP managementem
  • Workshopy (strategické myšlení, zavádění a precizace systému hodnocení zaměstnanců, proaktivita, motivace)
  • Vzdělávací kurzy (Structogram, Triogram, Komunikační dovednosti, Prezentační dovednosti, Vyjednávání, Prodejní dovednosti, Výběrová řízení, Selfmanagement a další)
  • Celková roční dotace 8 – 30 dnů
  • Austin Detonátor využívá služeb Akademie Orlita nepřetržitě od roku 1997.

Austin-reference 2005