Firemní vzdělávání tvoří hlavní náplň naší činnosti. 

  1. Kurzy manažerských dovedností
  2. Školení prodejních dovedností
  3. Komunikační dovednosti – řešení konfliktů
  4. Typologie  a psychologie osobnosti

Pro snazší orientaci v našich službách jsme se rozhodli zveřejnit zde jen oblasti našeho působení, ve kterých víme, že se významně lišíme od nabídky konkurence.

iStock_000010361595XSmallV případě veřejných kurzů, které realizujeme jako jednodenní se snažíme o zevrubné seznámení účastníků s danou problematikou. Z časových důvodů není příliš prostoru na trénink. Kurzy zpravidla realizujeme v sídle naší společnosti pro menší skupinky posluchačů, aby i v rámci krátkého času byl prostor pro individuální přístup a řešení konkrétních záležitostí.

 

iStock_000015505973XSmall80% naší představuje firemní vzdělávání. Vždy sestavujeme  specifickou obsahovou náplň pro konkrétního klienta a konkrétní potřebu. Případové studie upravujeme dle situace konkrétního klienta. Upřednostňujeme systematický přínos se zaměřením na skutečné praktické osvojení si potřebné dovednosti. Vycházíme z cílů našich zadavatelů. Sledujeme i naše výsledky a reálný dopad do praxe.

 

Celkově máme ve svém portfoliu více jak 40 typů kurzů. Zabýváme se i poradenstvím.

str6Rozvíjíme aplikace biostrukturální analýzy a to jak do oblasti vedení lidí a týmů, tak zejména do oblasti obchodu – působení na zákazníka, práce s argumenty, reklama.Realizujeme částečně nebo zcela na klíč výběrová řízení, assessmennt a development centra. Provádíme individuální, případně skupinové konzultace. Zabýváme se i oblastí strategického řízení firmy a tvorby a úpravy podnikatelské strategie. Reagujeme i na nové trendy v oblasti obchodu, zejména na sílící vliv internetu v marketingu.

 

logo_BeEager_cz (4)Podporujeme proaktivitu mladých lidí. Od roku 2010 se intenzivně věnujeme vzdělávání studentů a absolventů. Realizujeme komerční projekt BeEager aneb „Co tě ve škole nenaučí“.

Chcete-li se dozvědět více o naší nabídce, případně hledáte-li konkrétní odpovědi na otázky z podnikání případně osobního rozvoje kontaktujte nás. Zadejte prosím váš dotaz a kontaktní údaje. Kompetentní člověk se vám ozve v nejkratším možném termínu zpátky. Nemáme zájem o působení v projektech ESF.